Žalūzijas

Žalūziju pasūtīšana pēc individuāliem izmēriem, žalūziju uzstādīšana. Pieejamas dažada veida žalūzijas – rullo, kasešu, plisse, diena-nakts, vertikālās, ka arī moskītu tīkli.

Rullo-kasešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijas ir kaut kas vidējs starp aizkariem un žalūzijām.

Rullo žalūziju ārējais izskats - tas ir izstrādājums, kas sastāv no rullīša-kasetes, uz kuras ir uztīts blīva auduma rullis, kuram ir cēlējmehānisms ar fiksatoru.

Vajadzības gadījumā aizkari tiek viegli iztīti vai satīti atpakaļ rullī, ļaujot skatīties pa logu. Rullo žalūzijas mūsdienu interjerā vislabāk sader ar plastikāta logiem, jo šajā gadījumā saskan stils un tehniskā puse. Tas ir arī ļoti ērti, jo nav nekādu šķēršļu loga atvēršanai.

Audumi var būt vienkrāsaini, ar zīmējumiem, gaismas caurlaidīgi un gaismas necaurlaidīgi. Mēs ražojam žalūzijas no Eiropā ražotiem audumiem. Audumu sortiments ir pietiekoši bagāts (katalogā ir vairāk par 200 audumu veidiem), tāpēc audumu dažādība apmierinās pat visizvēlīgāko gaumi.

Plisse žalūzijas

Plisse žalūzijas uz plastikāta logiem saliekas harmonikas veidā un iztaisnojas jebkurā vajadzīgajā virzienā. Žalūziju galvenais uzdevums — pasargāt no saules un rotāt telpas interjeru. Plisēto žalūziju pievilcīgā un oriģinālā struktūra plaši tiek pielietota dzīvokļos, privātmājās, ārpilsētas mājās, viesnīcās un birojos.

Žalūzijas var nolaist no augšas uz apakšu, no apakšas uz augšu, no vidus uz augšu un apakšu.

Diena-nakts žalūzijas

Rullo žalūzijas diena/nakts ir veidotas no speciāla dubulta auduma, kurā mijās caurspīdīga un bieza auduma svītras.

Pārbīdot aptumšojošās un caurredzamās rullo auduma joslas, var iegūt gan dienas žalūziju ar plānā aizkara efektu, gan naktij piemērotu, telpu aizsedzošu izstrādājumu.

Dubulto rullo žalūziju priekšrocība ir iespēja regulēt istabā ieplūstošās gaismas daudzumu, nepaceļot rullo žalūzijas uz augšu. Pavelkot aiz ķēdītes, iespējams pacelt, nolaist, kā arī jebkurā augstumā apturēt rullo žalūziju.

Dubultās rullo žalūzijas var būt vadāmas manuāli – ar plastmasas vai metāla ķēdīti.

Vertikālās žalūzijas

Vertikālās auduma un PVC žalūzijas - tas ir ērti, droši, estētiski.

Praktisks variants logu aizklāšanai ir vertikālās žalūzijas. Tās ir ierīkotas tā, ka ar vienu kustību pietiek, lai atvērtu vai aizvērtu logu no saules gaismas. Lietošanā ērts mehānisms.

Vertikālās žalūzijas var tikt ierīkotas gan ofisa telpās, gan dzīvojamā interjerā.

Romiešu žalūzijas

Romiešu žalūziju lielākā priekšrocība, ka tās ir dekoratīvas un var kombinēt arī ar tā paša auduma aizkariem, radot telpā vienotu dizainu.

Vairāk gan piemērotas dzīvojamām telpām, bet var pamanīt arī birojos. Šīm žalūzijām var izvēlēties gan biezu aizkaru audumu, gan plānu, puscaurspīdīgu vai arī nakts aizkaru audumu. Viena no lielākajām priekšrocībām – žalūziju audumu var noņemt un izmazgāt.

Moskītu tīkli

Moskītu tīkls ir efektīvs un ekonomisks veids, kā cīnīties ar lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem, kā arī aizsardzība pret pūkām, putekļiem un pasargā mājdzīvniekus no izkrišanas ārā pa logu. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti moskītu tīkli, ir izturīgi pret laikapstākļu ietekmi un temperatūras maiņu. Moskītu tīkla stiprināšanas iespējas ļauj vienkārši noņemt konstrukciju ziemas periodā vai tīrīšanas laikā.

Izvēlne